رو عنوان : در گفتگو با رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی مطرح شد؛
عنوان : واكنش رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی به‌ قرار دادن سپاه پاسدارن اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی/ خط قرمزی به نام سپاه/ سپاه نهادی مردمی، از مردم و برای مردم است
تاريخ :
 ۷۷۶/۱۰/۲۶ 
ساعت : ۲۰:۲۱:۳۷
رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی گفت: آمریکا سپاه را مقصر اصلی ناکارآمدی راهبرد تحریم و شکست‌های آنان در منطقه می‌داند و این سپاه بود که خواب‌های خوش و نفتی آن‌ها را در منطقه آشفته کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی استان خراسان رضوی سعید برزویی رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک فرخنده میلا امام حسین (ع) روز مقدس پاسدار، میلاد حضرت ابوالفضل عباس (ع) روز جانباز و میلاد اما سجاد(ع) روز آزادگان گفت: سوم شعبان، سالروز ولادت مهتر جوانان بهشت و آموزگار شهادت، حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام، بنام روز پاسدار نام‌گذاری شده است.
وی همچنین روز پاسدار را، روز تجلیل از سربازان حریم ولایت، حافظان کیان کشور و حامیان مستضعفان دانست افزود: پاسداران یادگاران سال‌های آتش، عشق و ایمان هستند، آنان با پروانه حضورشان به دور شمع وطن، غیرتی حسینی را از کربلا تا قلّه‌های سر به فلک کشیده ایران اسلامی به دوش می‌کشند.
برزویی قرار دادن سپاه در لیست گروه‌های تروریستی از سوی آمریکا را نمایش خنده‌داری خواند و خاطرنشان کرد:ا کشوری مانند آمریکا که منشأ تروریسم است سازمانی مانند سپاه را که خدمات بسیاری انجام داده و در حال حاضر نیز کمک‌رسان مردم سیل‌زده است به‌عنوان تروریست معرفی می‌کند
وی تأکید کرد: این اقدام آمریکا نشانگر عمق کینه و دشمنی با انقلاب اسلامی و مردم انقلابی ایران است. دولت‌مردان آمریکایی بدانند همانند گذشته مردم و مسئولین در کنار هم در پیروی از خط ولایت، تحت فرماندهی معظم کل قوا هر اقدامی علیه این نیرو را با اقدامی متقابل و کوبنده پاسخ می‌دهند.
وی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها همواره خباثت خود را به هر شکل نشان می‌دهند و رویه‌هایی که در پیش گرفتند این حقیقت را در مورد آن‌ها عیان می‌کند که به هیچ اصولی پایبند نیستند؛ چراکه سپاه یک سازمان شفاف، مشخص و دارای ضوابط قانونی مورد تائید قانون اساسی و قوانین مجلس است و از بطن مردم و برای مردم است که حدود ۴۰ سال از تصویب این سازمان جهت همیاری مردم و انقلاب می‌گذرد.
وی یادآور شد: آمریکا سپاه را مقصر اصلی ناکارآمدی راهبرد تحریم و شکست‌های آنان در منطقه می‌داند و این سپاه بود که خواب‌های خوش و نفتی آن‌ها را در منطقه آشفته کرد.
وی در آخر بیان کرد: امام حسین (ع) مظهر ایستادگی و مبارزه با ظلم و ستم بود و بی‌شک نام‌گذاری روز میلاد این امام بزرگ، به نام روز پاسدار، پیام روشنی دارد به همه بدخواهانی که در صف ظالمان ایستاده‌اند.
انتهای پیام/بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8