رو عنوان : باحضور مهندس الهیاری عضو شورای استان در شورای عالی استانها برگزار شد.
عنوان : در جلسه كمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر تربت حیدریه عنوان شد:
تاريخ :
 ۷۷۵/۰۸/۰۹ 
ساعت : ۹:۵۳:۴۸
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی استان خراسان رضوی به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر تربت حیدریه: جلسه کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر با موضوع بازارچه جدید الاحداث واقع در خیابان کاشانی با حضور رئیس و اعضای کمیسیمون ، رئیس اداره اوقاف ، سرمایه گذار بازارچه ، معاونت خدمات شهری ، معاونت شهرسازی و عمران شهرداری تربت حیدریه در محل سالن جلسات شورای شهر برگزار گردید .
مهندس اله یاری ، رئیس کمیسیون ، در این خصوص گفت : با توجه به موضوعات مطرح شده از سوی شهروندان در فضای مجازی در خصوص بازارچه جدید الاحداث در خیابان کاشانی ، از چندی پیش بررسی این موضع در دستور کار قرار گرفت و در این جلسه همه طرفین که به نوعی در این موضوع دخیل بودند را دعوت کرده و به بررسی آن پرداختیم .
عضو شورای عالی استانهای کشور افزود : در این جلسه مقرر شد تا اداره اوقاف و پیمانکار این بازارچه مفاد مندرج در قرارداد را اجرا کنند و ایرادات را برطرف نمایند . هر چند این قرارداد خودش از لحاظ حقوقی مشکلات و ایرادات اساسی دارد اما در حال حاضر و با توجه به اینکه سرمایه گذاری صورت گرفته و هزینه هایی انجام شده است لذا شهرداری مکلف به نظارت بر نحوه اجرای مفاد قرار داد است .


بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8